۱۰ خودروی برتر کوچک ۲۰۱۶ (+عکس)

۱۰ خودروی برتر کوچک ۲۰۱۶ (+عکس)

سبزوار نیوز / خریداران این خودروها تمایلی ندارند که با توجه به ظاهر قربانی اندازه و سایز در این خودرو شوند. بنابراین اکثر سوپرمینی‌های جدید در ترفندی زیرکانه فناوری‌های داخلی خود را به رخ می‌کشند و به صورت جامع در زمینه فضای داخلی به مصاف رقبا می‌روند.

اگر در پایان هرسال به آمار فروش خودروهای جهان نگاه کنید، مجموعه زیادی از خودروهای خیلی کوچک را خواهید یافت که برای رسیدن به صدر جدول پرفروش‌ها تلاش می‌کنند. در سال های قبل فورد فیستا به عنوان پرفروش‌ترین خودروی کوچک در بریتانیا در صدر جدول این خودروها قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۵ حدود ۱۳۳ هزار سفارش برای خرید فورد فیستا در این کشور به ثبت رسید.

به گزارش سبزوار نیوز به نقل از “اتواکسپرس”، وکسهال کورسا، فولکس‌واگن پولو و خودروی مینی در میان ۱۰ خودروی پرفروش این کلاس در سال ۲۰۱۶ قرار گرفتند. روند فروش سوپرمینی‌ها هیچ نشانه‌ای را مبنی بر کاهش یا توقف این روند صعودی نشان نمی‌دهد.

این خودروها از ترکیب یک خودروی کاربردی خانوادگی و فضای درونی برای ۴ نفر و وسایل آنها ساخته شده است. اما یک سوپرمینی خوب باید چابکی و لذت رانندگی را نیز به راننده و سرنشینان ارائه دهد. ارائه قابلیت‌های پرفورنس یا عملکردی در این خودروها باعث می‌شود تا خودرو عملکرد خوبی را در فضاهای شهری یا محیط‌های بزرگراهی ارائه دهد.

بهترین خودروهای کوچک 2016
فولکس واگن پولو

بهترین خودروهای کوچک 2016
اشکودا فابیا

خریداران این خودروها تمایلی ندارند که با توجه به ظاهر قربانی اندازه و سایز در این خودرو شوند. بنابراین اکثر سوپرمینی‌های جدید در ترفندی زیرکانه فناوری‌های داخلی خود را به رخ می‌کشند و به صورت جامع در زمینه فضای داخلی به مصاف رقبا می‌روند.

سامانه های تهویه هوا در اکثر سوپرمینی های امروزی به صورت استاندارد تعبیه شده است، اما این خودروها به سامانه‌های ناوبری ماهواره‌ای، کنترل کروز و بلوتوث مجهزاند. در برخی از مدل ها نیز می‌توان سرویس اطلاعاتی آنلاین را مشاهده کرد.

بهترین خودروهای کوچک 2016
سوزوکی بالنو

بهترین خودروهای کوچک 2016
فورد فیستا

بهترین خودروهای کوچک 2016
مزدا ۲

از سال ۲۰۰۴ تا کنون فروش سوپرمینی‌ها حدود ۱۳۴ درصد کاهش یافته و سلیقه خریداران از هاچبک‌های بزرگی مانند فورد فوکوس و فولکس‌واگن گلف به سمت و خرید اتومبیل‌های کوچکتری مانند فولکس‌واگن گلف و فورد فیستا سوق داده شده است. در موتور‌های توربودیزل یا بنزینی ۳ سیلندر کوچک در این خودروها بهره‌وری سوخت افزایش یافته و هزینه‌های مشتریان در این زمینه کاهش می‌یابد. این موضوع باعث کاهش آلایندگی‌ها نیز خواهد شد.

بهترین خودروهای کوچک 2016
مینی

بهترین خودروهای کوچک 2016
داچیا ساندرو

بهترین خودروهای کوچک 2016
آئودی a1

بر اساس بررسی‌های کارشناسان و آمارهای حاصل از گزارش مشتریان فولکس واگن پولو، اشکودا فابیا، سوزوکی بالنو، فورد فیستا، مزدا ۲، مینی، داچیا ساندرو، آئودی A1، وکسهال کورسا و پژو ۲۰۸ از بهترین خودروهای کلاس سوپرمینی ۲۰۱۶ بودند.

بهترین خودروهای کوچک 2016
وکسهال کورسا

بهترین خودروهای کوچک 2016
پژو ۲۰۸

این سایت در قبال این مطالب مسؤلیتی ندارد.

لینک منبع خبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.