برگزاری جلسه هم اندیشی وهماهنگی همایش جایگاه هنردرتربیت کودک

برگزاری جلسه هم اندیشی وهماهنگی همایش جایگاه هنردرتربیت کودک

سبزوار نیوز/ معاون اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سبزوار از برگزاری جلسه هم اندیشی وهماهنگی همایش جایگاه هنردرتربیت کودک در این شهرستان خبر داد.

سبزوار نیوز/ درجلسه هم اندیشی و هماهنگی همایش جایگاه هنر درتربیت کودک در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار با حضور معاون اداره، کارشناس مهدکودک های اداره بهزیستی سبزوار، مدیران مهد کودک ها، مسئول کانون هنرمندان ومسئول انجمن هنرهای تجسمی برگزار شد.

رضا شجاع مقدم درهیمن راستا با اشاره به اینکه کودکان امروز بعنوان نسل اینترنت شناخته می شوند، اظهارکرد: یکی از راه های دور کردن کودکان ازدنیای مجازی ، اینترنت، تلفن همراه و تبلت آشنایی وانس با دنیای هنر است.

وی با اشاره به مضرات روحی و جسمی وعاطفی دنیای مجازی، افزود: با برنامه ریزی های مناسب و دقیق باید فضایی ایجاد کرد تا کودکان کمتر به سمت فضای مجازی بروند.

شجاع مقدم ادامه داد: تمامی مربی های هنری که در مهد کودک ها فعالیت می کنند باید کارت صلاحیت هنری و مربی گری داشته باشند.

وی تصریح کرد: هیچ یک ازمهد کودک ها نباید ازنوازندگان غیرمجازکه صلاحیت آنها توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سبزوار تأیید نشده استفاده کنند .

شجاع مقدم از برگزاری جشنواره سرود مهد کودک های سبزوار در سال جاری خبرداد و اضافه کرد: این جشنواره با رویکرد استفاده از اشعار آموزشی و مذهبی با هدف آشنایی هرچه بیشتر کودکان این دیار با شعائر مذهبی برگزارمی شود و اشعار و سرودهای انقلابی با محتوای آموزشی با همکاری انجمن موسیقی، اساتید و شعرای به نام دیار سربداران برای تحویل به مهد کودک ها به منظور استفاده در کلاس های آموزشی تهیه و تولید می شود.

این سایت در قبال این مطالب مسؤلیتی ندارد.

لینک منبع خبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.