پرداخت ۱۲۰ میلیارد ریال از صندوق کار آفرینی امید برای توسعه اشتغال در سبزوار

پرداخت  ۱۲۰ میلیارد ریال از صندوق کار آفرینی امید برای توسعه اشتغال در سبزوار

سبزوارنیوز/فرماندار ویژه سبزوار گفت: در راستای توسعه اشتغال در این شهرستان ۱۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به جوانان متقاضی کار از محل صندوق کار آفرینی امید پرداخت شد.

به گزارش سبزوارنیوز، احمد برادران  درنشست کارگروه اشتغال این شهرستان گفت: دریک سال گذشته ۴۰۰ طرح اشتغال زایی در سطح این شهرستان اجرا شد که در مجموع  زمینه استغال یک هزار و ۲۰۰ نفر در این منطقه از غرب خراسان رضوی فراهم شد.
وی ادامه داد: با پیگیری انجام گرفته ظرف چندماهه گذشته ۱۰ طرح اشتغال زایی با اعتبار هفت میلیارد ریال تسهیلات صندوق کار آفرینی امید در این شهرستان پرداخت شد که زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم کرد.
برادران خاطرنشان کرد: همچنین با پیگیری های انجام شده در دوسال گذشته زمینه آبرسانی به ۹ روستای فاقد شبکه بهداشتی آب در سه بخش مرکزی، روداب و ششتمد سبزوار  فراهم شد که امروز بهره برداری از طرح آب رسانی به  ۲ روستای باداشیان و استاج در بخش های روداب و ششتمد به بهره برداری شدکه اعتبارات آن محل صندوق توسعه ملی تامین شد.
وی عنوان کرد: برای اجرای طرح های آبرسانی به این روستاها ۱۱ میلیارد ریال اختصاص داده شد که با بهره برداری از این طرح ۶۵۲ نفر از جمعیت این ۲ روستا از نعمت آب شرب بهداشتی بهره مند شدند.
برادران خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح حدود ۱۱ کیلومتر خط انتقال آب اجرا شده است.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۱۰۸ روستای شهرستان از نعمت آب شرب بهداشتی بهره مند هستند و عملیات آبرسانی به هفت روستای باقی مانده شهرستان در دستور کار قرار دارد.

این سایت در قبال این مطالب مسؤلیتی ندارد.

لینک منبع خبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.