بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره تحولات اخیر شهرستان

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره تحولات اخیر شهرستان

سبزوار نیوز/ بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره تحولات اخیر شهرستان سبزوار

بیانیه انجمن اسلامی معلمان سبزوار درباره تحولات اخیر شهرستان

مردم شریف دیار سربداران

نیک مستحضرید که اخیرا” و به موازات تشدید حملات ناجوانمردانه به شخص رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید، حملات مشابهی از سوی مخالفان نسبت به نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها انجام می شود.
از منظر جریان شناسی، تبار گروه های مخالف و مهاجم کاملا” قابل شناسایی است؛ جریان هایی که همواره کوشیده اند تا بی اعتنا به منافع ملی، در مسیر ایجاد تنش های بی حاصل و فرساینده حرکت کرده و با دامن زدن به بحران های ساختگی، هویت خود را تثبیت کنند. گروه هایی که حتی به قیمت درماندگی مردم در تأمین نیازهای دارویی خود لحظه ای از تنش آفرینی در روابط بین المللی و افزایش تحریم ها کوتاهی نکردند و البته به حق از سوی مردم و نخبگان به “کاسبان تحریم” مفتخر شدند!
 
متأسفانه هم اکنون افرادی از این جریان بدنام نزد افکار عمومی، می کوشند تا با هدف قراردادن نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها پروژه ناامیدی و بی اعتمادی به دولت را پی گیری نمایند.  
داستان دولت تدبیر و امید و البته مدیران این دولت داستان غریبی است. صبوری ورزیدن، تحمل کردن و البته به جان خریدن هر نوع تهمت و افترا و توهین و تخریب، و در این میان کار کردن مظلومانه و بی هیاهو در جهت رفع مشکلات شهروندان و توسعه شهرستان.
در این میان داستان جناب برادران؛ فرماندار سبزوار هم از همین مقوله است. احمد برادران از معدود مدیرانی است که صادقانه به برنامه های دولت اعتقاد داشته و همواره به دور از محافظه کاری و فرصت طلبی از اقدامات دولت دفاع کرده است. بر خلاف کسانی که به کنایه او را مردی برای تمام فصول می دانند وی در سال های خسارت بار دولت گذشته چشم بر هر گونه ارتقاء و پیشرفت فردی فرو بست تا احیانا” عامل و شریک تحدید حقوق شهروندی و غلتیدن کشور به پرتگاه بی تدبیری و ماجراجویی نشود. در دولت تدبیر و امید هم تاکنون توانسته مدبرانه و بی جنجال امور شهرستان را مدیریت  و برنامه های دولت را پیاده کند. از همین رو بر خود فرض می دانیم که به حکم وظیفه اخلاقی از خدمتگزار خدومی همچون ایشان در قبال حمله ها و هجمه های اخیر اعلام حمایت و پشتیبانی کنیم. از مسئولی که همواره خود را فرهنگی می داند و در جایگاه فرماندار شهرستان بیشترین حمایت ها را از تداوم اجرای پروژه های عمرانی و توسعه آموزش و پرورش به عمل آورده است. البته بی شک موفقیت های ایشان بیش از همه مرهون پشتیبانی شهروندان و فرهنگیانی است که از دوران مدیریت ایشان در آموزش و پرورش شهرستان خاطره خوشایندی در ذهن دارند.

انجمن اسلامی معلمان سبزوار

این سایت در قبال این مطالب مسؤلیتی ندارد.

لینک منبع خبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.