طراحی ترور قریب الوقوع ترامپ در سازمان سیا

طراحی ترور قریب الوقوع ترامپ در سازمان سیا

سبزوار نیوز / یک تئوری پرداز آمریکایی از ناامیدی سازمان سیا در کنار زدن دونالد ترامپ خبر داده است.

به گزارش سبزوار نیوز ؛ یکی از تئوری پردازان آمریکایی به تازگی ادعای عجیبی را عنوان کرده است. الکس جونز تویسنده، مستندساز و تئوری پرداز آمریکایی از ناامیدی سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در کنار زدن دونالد ترامپ طی مدت اخیر خبر داده و عنوان می کند که تئوری بعدی سیا ترور این فرد مزاحم خواهد بود. 

دلیلی این موضوع نیز از نظر وی کاملا رشن است، ترامپ در طول سخنرانی های انتخاباتی خود، دولت آمریکا را با اتهامات سنگینی از جمله دست داشتن در حملات ۱۱ سپتامبر، ساختگی بودن فرود آمدن در ماه، انفجار اوکلاهماسیتی در مجامع عمومی رسوا کرد. همچنین وعده های سنگینی چون برگرداندن مشاغل از دست رفته و توقف جهانی سازی را مطرح کرده که به ضرر آنها خواهد بود. موضوعاتی که از نظر سازمان سیا هر کدام به تنهایی برای ترور وی کافی است. اکنون این سازمان با انتشار یک ادعا مبنی بر جاسوس خارجی بودن ترامپ سعی دارد تا مردم را از انتخاب خود بی اعتماد کرده و  زمینه را برای ترور وی پیش از مراسم تحلیف در ژانویه فراهم کند.

گفتنی است؛ سخنان جنجالی این نظریه پرداز امریکایی پس از ادعای سیا مبنی بر مداخله روسیه در انتخابات ماه نوامبر به نفع ترامپ و روابط خوب ترامپ و کرملین شروع به شکل گرفتن کرده است.

این سایت در قبال این مطالب مسؤلیتی ندارد.

لینک منبع خبر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.