همایش پیاده‌روی خانوادگی برغمد ۸ فروردین ۱۳۹۴

همایش پیاده‌روی خانوادگی برغمد ۸ فروردین۱۳۹۴

پیاده روی خانوادگی

پیاده روی خانوادگی روز هشتم فروردین ماه با حضور ۳۰۰۰ هزار نفر از برغمدیها برگزار گردید. مسیر پیاده روی نسبت به سالهای گذشته متفاوت بود.سالهای گذشته مسیر کوهستان لیکن در سال ۱۳۹۴ مسیر دشت قیتزآباد و الله آباد به طول ۳ کیلو متر انتخاب گردید.

مسیر دشت قیتزآباد خصوصاً کوچه باغهای آن هر برغمدی را به وجد در آورد زیرا این مسیر،علیرغم باریک بودن آن از درختان و سبزه زارهای بسیار زیبایی برخوردار است.

اعضای شورای اسلامی روستای برغمد،بخشدار مرکزی شهرستان جوین،فرماندهی محترم پایگاه انتظامی برغمد به همراه خانواده های خود در راهپیمایی شرکت نموده و همراه سایرین مسیر بسیار زیبای دشت قیتزآباد تا مظهر قنات الله آباد را طی نموده و در نهایت جهت اجرای برنامه های هنری در گود کشتی بنی هاشم برغمد تجمع نمودند.

پس از اجرای برنامه های شاد و مفرح خصوصاً هنرنمایی گروه هنری سربداران و سخنرانی بخشدار محترم و تعیین پیرترین زن و مرد، شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود به قید قرعه که از طرف بنی هاشم تهیه شده بود به شرکت کنندگان اهداء گردید.

تلویزیون LCD امسال به فرزند قضنفر برغمدی (فرزند حاج رضا حاج ابوالقاسم) تعلق گرفت و از این بابت مردم بسیار شادمان گردیدند.

 

 

با سلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی

گزارش و  عکس‌های همایش پیاده‌روی خانوادگی برغمد

اگر عکس مطلب و یا نکته ای وجود دارد که درخواست دارید قرار داده شود در قسمت نظرات اعلام کنید.

ما با نظرات شما دلگرم میشویم لطفا نظر خود را راجع به پیاده روی امسال در قسمت نظرات اعلام کنید تا انشالله در سال اینده مورد توجه قرار گیرد.

با تشکر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاع از اخرین اخبار !
عضویت
از اینکه حامی ما هستید متشکریم
close-link